Україна, м. Харків,
+38(067) 664-98-60 | +38(050) 400-37-21
Технологія виробництва крупи не дуже складна, але ці продуктові вироби у кожного виробника можуть відрізнятися як своїм виглядом, так і якістю. Навіть на магазинній полиці та сама крупа, отримана на різних підприємствах, відрізняється і зовнішнім виглядом, і ціною. Така відмінність особливо помітна завдяки прозорій упаковці для сипучого товару.
Технологічний процес виробництва круп ділиться на кілька дій:
- отримання крупи;
- підготовчі операції до переробки;
- переробка;
- дроблення та шліфування.
Дата проведення: 23 - 25 вересня 2020
Місце проведення: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна
Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP) – головна подія пакувальної та харчової індустрії України, є сполучною ланкою між постачальниками та виробниками обладнання, упаковки та переробними та виробничими компаніями, які у його потребують. IFFIP представлений самостійними галузевими виставками «Пак Експо», «ПродЕкспо», «ПродТехМаш» та «Хлібопекарська та кондитерська індустрія».
Міжнародна виставка «Пак Експо» - найбільший виставковий захід індустрії упаковки в Україні, що має багаторічну успішну історію. За своє існування виставка упаковки стала головною подією для всіх фахівців галузі, найбільш актуальним та ефективним інструментом для роботи в секторі B2B, як для провідних, так і для початківців гравців пакувального ринку, дзеркальним відображенням тенденцій не тільки в Україні, а й у багатьох інших країнах. світу.
У структурі їхньої собівартості 80% становить вартість зерна. Остання, як відомо, залежить від біржових цін та курсу долара. Перший параметр багато в чому залежить від другого. У березні, починаючи з другої декади, стрімко зростав курс, що одразу вплинуло на ціну зерна в Україні. Для агровиробників стало вигідніше продавати зерно не на внутрішню переробку, а на експорт, на портові елеватори.
Пшениця за тиждень піднялася у ціні на 12%. Коли на такий обсяг збільшується сировинна база, автоматично зростає ціна на готову продукцію — крупу пшеничну, пластівці, борошно. Чудес не буває – це економіка. Та сама історія з кукурудзи.
У порівнянні з іншими зерновими та олійними культурами, посівні площі під пшеницю в Україні за останні п'ять років не зазнали суттєвих змін. Враховуючи цей факт, основними рушійними силами, що впливають на валове виробництво в країні, є погодні умови протягом активної фази розвитку рослин, технології та якість посівного матеріалу.
Лідерами з виробництва можна впевнено назвати такі області, як Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Вінницька та інші, на кожну частку яких припадає від 6% до 4% національного виробництва. На решту регіонів припадає лише 15% від загального виробництва, тому незначне падіння врожайності в областях, які на карті показані сірим кольором, істотно не впливає на загальний результат. Поточний сезон приніс багато погодних неприємностей, які негативно вплинули на південні регіони.
- Рітейл та виробники: торговельні війни, націнки
- Падіння виробництва круп в Україні
- На ринку склався значний дефіцит гречаної крупи
- Згоріла кукурудза, горить і соняшник
- Дефіцит скасовується: що буде з цінами на гречку в Україні
- Від мішків до пакетиків: аналіз ринку круп України
- Природний клей у складі нашої їжі: за результатами аналізу світового ринку глютену